Hakkımızda

Özdemir Yapı

22.

Gurur Yılı
Hakkımızda

Özdemir Yapı

2000 yılına kadar uzanan bir geçmişe sahip olan, Özdemir Yapı müşterilerinin kesin gereksinimlerini karşılamak üzere, tasarlanmış en kapsamlı yenilikçi ve güvenilir güç çözümleri yelpazesini sunarak mühendislik mükemmelliği standartlarını belirlemeyi hedef edinen bir çözüm ortağı olduk. Rekabetçi ve güvenilir endüstriyel güç çözümleri sağlayarak müşterilerimiz ve distribütörlerimiz için değer yaratıyoruz, her zaman münhasıran sadece mimari tasarıma ve üretimine odaklandık.

 

Bunun ötesinde spesifik ve özel olan yapılarda imzamızın taşınması her zaman bizim için gurur  niteliğindedir. Benzersiz teknoloji entegrasyon fabrikamızda özel makinelerimizle en iyi şekilde entegre belirlemek için sizinle birlikte çalışıyoruz. Bu size zaman ve ekonomik tasarrufu sağlar sağlam, güvenilir ve hassas bir şekilde optimize edilmiş bir fırsat sunar.

 

Özdemir Yapı Giydirme Cephe Sistemleri  olarak müşterilerimiz yaptığımız herşeyin merkezinde yer alır. İnşaat sektöründe belirlediği hedef; Deneyimli Teknik personel unsurunu ileri teknolojiyi ve kaliteli ürünü kullanarak, müşterilerimize hizmette kaliteyi sürekli kılmaktır, sizin için yaptığımız herşey en yüksek uluslararası standartlardır.